» » Споживачів газу Рівненщини перевели на постачання від «Нафтогаз України»

Споживачів газу Рівненщини перевели на постачання від «Нафтогаз України»

Побутові споживачі газу не помітили, що сталася зміна постачальника газу. Через це виникли деякі непорозуміння з оплатою послуг. Що, власне, змінилося?
1 травня цього рокупобутових споживачів природного газу автоматично перевели на постачання від ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» до «постачальника останньої надії». За рішенням Кабміну, цю функцію виконує ГПК «Нафтогаз України».
Таким чином, населення Рівненщини продовжує отримувати природний газ за пільговою ціною. Водночас, споживачі за бажанням можуть заключити договір з іншим постачальником.
У Viber-боті та особистому кабінеті споживачам природного газу, як завжди, доступні дані про нарахування за спожитий енергоресурс та оплати за попередні періоди.
Як отримати та сплатити рахунок за газ новим клієнтам Нафтогазу?
З 1 травня 2022 року до реєстру клієнтів ГК «Нафтогаз України» включено 8,8 млн українських домогосподарств. Нові клієнти будуть отримувати послуги за однією з найвигідніших цін на ринку — 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості транспортування).
Споживачі, які раніше отримували природний газ від 17 постачальників під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» і ТОВ «Одесагаз-Постачання» і робили оплати через 104.ua, отримають рахунки за травень від ГК «Нафтогаз України».
Укладати додаткові договори не потрібно, адже перехід відбувся автоматично.
Як отримати рахунок за спожитий газ? Існують декількома способів.
1. Онлайн:
• через сайти та мобільні додатки банків; в особистому кабінеті на my.gas.ua (номер особового рахунку можна отримати в чатботі або у контакт-центрі);
• у чатботі GASUA у Viber, Telegram і NaftogazGasSupply у Facebook Messenger;
2. «Укрпоштою» або Новою поштою після 20-го числа поточного місяця (лише в тих регіонах, де відсутні активні бойові дії).
3. У будь-якому відділенні банку за реквізитами:
ТОВ «ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 40121452 IBAN: UA893004650000000260323012042 в АТ «Ощадбанк» м. Києва МФО 300465
4. За допомогою платіжних систем (Portmone, LiqPay, EasyPay, iPay, Apple Pay, Google Pay) та через платіжні термінали самообслуговування.
Платіжки формуються щомісяця 10–15-го числа. Сума до сплати розраховується на основі даних про спожитий газ, які передає оператор ГРМ (АТ «Рівнегаз»).
При оплаті за газ в особистому кабінеті на my.gas.ua або в чатботі GASUA до 15-го числа нараховується знижка 1 %. Клієнт зможе використати її під час наступного платежу.
До ваших послуг контакт-центр ГК «Нафтогаз України»:
+38 066 300 2 888
+38 098 300 2 888
+38 093 300 2 888
Як повернути кошти, сплачені на рахунок ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» (бланк заяви)
У зв’язку із переведенням з 1 травня 2022 року побутових споживачів ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» до «постачальника останньої надії», наразі чимало клієнтів не знають, як повернути переплату по особовому рахунку або повернути помилково сплачені кошти.
Наразі поки що не існує погодженого сторонами механізму автоматичного переведення коштів з особових рахунків споживачів у ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» на особові рахунки споживачів у ТОВ «ГК «Нафтогаз України».
Тож якщо по вашому особовому рахунку за результатами остаточного розрахунку з ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» за газ, спожитий до 1 травня 2022 р., обліковується переплата, або кошти були сплачені на наш рахунок помилково, вам необхідно надіслати нам письмову заяву на повернення цих коштів (зразок подається). До заяви необхідно додати:
•копію паспорта (1-6 сторінки),
•копію ідентифікаційного коду,
•квитанції про помилкову оплату,
•довідку з банку з реквізитами карткового рахунку (може бути автоматично згенерована у мобільному додатку банку, повинна містити IBAN карткового рахунку).
Підписану заяву та документи можна направити на поштову адресу: 33023, м. Рівне, вул. Грушевського академіка, 24.
Зауважимо, що на копіях документів має бути зроблений посвідчувальний напис («Згідно з оригіналом»), а також підпис, ПІБ власника документа і дата.
Також підписану заяву та документи можна направити на електронну скриньку contact@rvgaszbut.com.ua. У цьому разі заява та копії документів, що додаються, повинні бути скріплені/завірені за допомогою електронного підпису (ЕЦП). Такі вимоги до документів висуваються у Законі України «Про електронні документи та електронний документообіг».
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Очень понравился Ваш сайт. Может обменяемся ссылками ?
30 листопада 2023 06:50
Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:

Введите код:
Галерея